Jeśli stawiasz na rozwój i planujesz rozwijać swoją karierę zawodową, chcesz ciągle poszerzać wiedzę i doskonalić swoje umiejętności – aplikuj do nas!
Transport i logistyka kontenerowa funkcjonuje w oparciu o infrastrukturę punktową (porty, terminale kolejowe i depoty kontenerowe) oraz środki transportu (statki, ciężarówki, pociągi kontenerów i same kontenery morskie).
Osobom z firm morskich, które pracując w biurowcach mają mniejszą możliwość obcowania z praktyczną stroną naszej branży, organizujemy regularnie szkolenia na depocie. Oferujemy je zarówno naszej kadrze, jak i pracownikom naszych kontrahentów.
W Balticonie dbamy o rozwój technologiczny. Wymyślamy, testujemy i wdrażamy nowe rozwiązania technologiczne w logistyce. Firma zatrudnia zespół deweloperów, którzy tworzą unikatowe w skali światowej rozwiązania, jak system balticon24.

Praca w Balticonie to możliwość zdobycia wiedzy praktycznej oraz poznania od podstaw tajników funkcjonowania branży kontenerowej.

Staż

Staż to możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w branży. Zapewniamy wdrożenie dla nowych osób w naszej firmie. Zajmie się Tobą opiekun, który będzie Ci towarzyszył przez najbliższe 3 miesiące i wprowadzał w świat kontenerów!

Ofertę stażu kierujemy do osób, które są studentami ostatniego roku lub absolwentami kierunków z branży TSL, Handel, Depot, Transport, Finanse, Księgowość. Staże są płatne i otwierają możliwości nawiązania stałej współpracy!

Staż w trwa od 3 do 6 miesięcy z możliwością zatrudnienia na stałe.
Working at conference

Szkolenia dla pracowników

Pracownicy firmy Balticon mają możliwość podnoszenia swoich kompetencji. Firma zapewnia szkolenia z różnego zakresu:

 • Onboarding – podstawowy zestaw wdrożeniowy
 • Certyfikowane i dające uprawnienia
 • Branżowe
 • Prawne
 • Interpersonalne
 • Nauka języków
Business people using laptop and Financial charts at meeting o

Szkolenia dla kontrahentów

Dla naszych kontrahentów organizujemy szkolenia na depocie kontenerowym.

 • kontenery morskie – rodzaje i budowa
 • kontenery chłodnicze
 • funkcjonowanie depotu kontenerowego
 • organizacja odwozów drogowych
group-of-diverse-people-having-a-business-meeting

Przykładowa ścieżka kariery w zespole transportowym

prev next

Pracuj w Balticon!

Chcesz pracować z najlepszymi w swojej branży? A może poszukujesz nowych wyzwań i stałego rozwoju? Rozwiń swoje umiejętności i podnieś kompetencje w Balticon. Dołącz do naszego zespołu.

Jesteś ciekawy jak wygląda praca u nas?
Zobacz opis niektórych stanowisk.