Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

pon.-piąt. 8:00 – 16:00
sob.-niedz. nieczynne
ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia

 

foto

Modyfikacje kontenerów – w tym miejscu kontenery zaczynają swoje drugie życie…

Kontenery modyfikowane powstają z kontenerów morskich. Na przestrzeni lat kontenery zaczęły być dostrzegane nie tylko jako środek do transportu i magazynowania towarów. Oprócz docelowego zastosowania, zaczęły być one poddawane różnego rodzaju przekształceniom . Obecnie kontenery modyfikowane sprawdzają się idealnie jako biura, zaplecza socjalne, punkty gastronomiczne i sanitarne, a nawet mobilne mieszkania. To tylko kilka z ich zastosowań. Zaletą modyfikacji jest to, iż ich potencjał zależy od ludzkiej wyobraźni.

W naszej ofercie dostępne są modyfikacje wszystkich typów kontenerów. „Szyjemy kontenery na miarę” – doświadczona kadra specjalistów, która posiada własny park maszynowy, już od wielu lat wykonuje na polski oraz zagraniczny rynek modyfikacje oraz projekty dopasowane pod potrzeby klientów. Nasi specjaliści służą pomocą i wiedzą przy opracowaniu indywidualnych projektów. Nie boimy się wszelkich prac wykończeniowych oraz naprawczych.

W portfolio Balticon znajdziecie Państwo modyfikacje wszystkich typów kontenerów morskich ISO, kontenerów chłodniczych oraz konstrukcji i akcesoriów kontenerowych.

Kontenery biurowe

Kontenery biurowe powstają z kontenerów morskich o rozmiarach 20’ i 40’. Istnieje również możliwość ich łączenia, powiększając tym samym przestrzeń o dodatkowe moduły. Każdy kontener jest indywidualnie dopasowany pod potrzeby klienta.

biuro_wroc1

Kontenery gastronomiczne

Modyfikacja kontenerów w punkty gastronomiczne daje ogromne możliwości pod kątem realizacji i wyposażenia. Można je wykonać z kontenerów we wszystkich rozmiarach, a także łączyć je ze sobą, tworząc tym samym większą przestrzeń. Stworzone konstrukcje są szczelne i chronią towar przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

gastro2

Kontenery sanitarne

Kontenery sanitarne świetnie sprawdzają się na wszelkich placach budowy i placach strzeżonych, mobilnych biurach, obiektach usługowych i gastronomicznych oraz wydarzeniach plenerowych. Każdą konstrukcję z łatwością dostosujemy do indywidulnych potrzeb klienta. Wykonujemy sanitariaty z kontenerów 10’, 20’ i 40’. W naszej ofercie dostępna jest także wersja kontenerów sanitarnych 20’ z szambem.

sanitarny3

Kontenery Eco House

Kontener typu Eco House, tzw. domek z kontenera jest przystosowaną powierzchnią mieszkalną wykonaną z kontenera morskiego. Kontenery można łączyć w moduły tworząc tym samym większą przestrzeń zarówno poziomą jak i piętrową z zastosowaniem schodów. Eco House jest mieszkaniem mobilnym, którego zaletą jest to, że nie potrzebuje pozwolenia na budowę. Można więc postawić go w dowolnym miejscu. Funkcjonuje on zarówno jako mieszkanie całoroczne lub domek letniskowy.

ecohouse1

Kontenery dla przemysłu

Kontenery przemysłowe to kontenery zmodyfikowane pod potrzeby przemysłu m.in. biznes, służby i wojska oraz instytuty badawcze.

W zależności od branży są one indywidualnie modyfikowane pod względem przestrzeni, wielkości i wyposażenia.

bron1

Akcesoria dedykowane do kontenerów

  • Najazd aluminiowy  – nośność do 500kg
  • Najazd stalowy – nośność do 4 ton 
  • Podpory podkontenerowe
najazd_alu – ze zmianami

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

pon.-piąt. 8:00 – 16:00
sob.-niedz. nieczynne
ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia

Zobacz więcej

Sprzedaż kontenerów