Transport krajowy

Kontenery morskie z całego świata docierają statkami do polskich portów morskich. Tu rozpoczyna się nasza rola.

Kierowcy Balticonu każdego dnia podejmują z portów pełne kontenery i dostarczają je do magazynów, gdzie są rozładowywane.

Czasami pusty już kontener trafia na depot w celu serwisu. Często jednak jedziemy bezpośrednio do nowego klienta. Po załadunku, pełny kontener dostarczamy do portu morskiego. Taki łączony kurs nazywamy potocznie „triangulacją”.

 

Arriving white truck on the road in a rural landscape at sunset

Transport wewnątrzwspólnotowy i międzynarodowy

Realizujemy kursy na terenie całej Unii Europejskiej oraz poza Unią. Nie boimy się nowych wyzwań i jesteśmy otwarci na nowe kierunki transportowe. Realizujemy kursy z podjęciami i złożeniami w większości portów w Europie.

Klienci, poza realizacją transportu mogą liczyć na nas również w zakresie wsparcia przy organizacji odpraw celnych, oraz przygotowaniu dokumentacji dla kursów exportowych.

 

Blurry container truck drive through U-turn sign during sunset

Transport w liczbach

50

osób w zespole spedycji

180

zestawów

45 tyś.

TEU przewiezionych w 2021

16 mln

KM przejechanych w 2021

Flota

Dysponujemy nowoczesną flotą własnych samochodów ciężarowych marki DAF. Nasza flota spełnia europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska EURO 6. Wszystkie pojazdy zostały wyposażone w najnowsze technologie, które wpływają nie tylko na bezpieczeństwo, ale także pozwalają na pełen monitoring. Dzięki temu, opiekunowie są w stałym kontakcie z kierowcą, a nasi klienci, zawsze wiedzą gdzie jest ich ładunek.

20220427_102226

Chłodnia

Kontenery chłodnicze to specjalistyczny rodzaj kontenerów. Dzięki swojej budowie i zainstalowanym agregatom, chronią transportowane ładunki przed mechanicznymi uszkodzeniami i negatywnymi skutkami warunków atmosferycznych. Zainstalowane agregaty pozwalają na utrzymanie stałej temperatury w zakresie -40 – +30 stopni C. Kontenery chłodnicze mają zastosowanie w branży spożywczej, florystycznej, gastronomicznej i medycznej. Ich zaletą jest mobilność, dzięki czemu sprawdzają się podczas działań sezonowych.

Chlodnia

System

Zaawansowany autorski system, na którym pracujemy, pozwala na planowanie przeładunków, serwisowanie oraz transport intermodalny kontenerów. Na bieżąco wdrażamy nowe rozwiązania technologiczne.

Przewoźniku, pojedź z nami!

Poznaj zalety naszego programu partnerskiego. Współpracuj z najlepszymi w swojej branży.

foto_ciezarowki_znakowanie

Ogólne warunki realizacji zleceń dla klientów i przewoźników

Skontaktuj się z nami.
Chętnie odpowiemy na Twoje wątpliwości!

Poznaj nasze dodatkowe działalności

prev next