Dzia艂y operacyjne

Transport drogowy kontener贸w

Transport krajowy 24/7
kontakt@balticon.pl
+48 58 663 00 79


ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia


Transport mi臋dzynarodowy 24/7
zagranica@balticon.pl
+48 58 663 00 79


ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia


Wsp贸艂praca z przewo藕nikami
przewoznicy@balticon.pl
+48 601聽808聽026


ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia


Depoty i serwis kontener贸w

Depot Gda艅sk Ku Uj艣ciu 24/6
depot.gdansk@balticon.pl

+48 605 052 839 pon. 鈥 pt. ca艂odobowo


ul. Ku Uj艣ciu 51
80-701 Gda艅sk

Czynne ca艂odobowo od pon. 7.00 do sob. 14.00
przerwy: 10:00鈥10:30, 18:00鈥18:30, 03:00-03:30

niedz. nieczynne


Depot Gda艅sk Sucharskiego 24/6
depot.gdansk@balticon.pl

+48 607 606 079 pon. 鈥 pt. 6:30 – 22:30

+48 605 052 839 pn – pt. 22:30 – 6:30 (biuro ku uj艣ciu)

+48 605 052 839 sob. 6:30 – 14:00 (biuro ku uj艣ciu)


ul. Sucharskiego 35
80-601 Gda艅sk

Czynne ca艂odobowo od pon. 7.00 do sob. 14.00
przerwy: 10:00鈥10:30, 18:00鈥18:30, 03:00-03:30

niedz. nieczynne


Depot Gdynia 24/6
depot.gdynia@balticon.pl
+48 603 379 911


ul. Kontenerowa 27
81-155 Gdynia

Czynne ca艂odobowo od pon. 7.00 do sob. 14.00
przerwy: 10:00鈥10:30, 18:00鈥18:30, 03:00-03:30
niedz. nieczynne


Depot Szczecin
depot.szczecin@balticon.pl
+48 661 331 605


ul. S. Hryniewieckiego 5
70-606 Szczecin

pon.-pi膮t. 8.00-16.00
sob.-niedz. nieczynne


Depot Warszawa
depot.warszawa@balticon.pl
+48 665 057 537


Al. Krakowska 227
05-552 艁azy

pon.-pi膮t. 7.00 – 15.00
sob.-niedz. nieczynne


Modyfikacje kontener贸w
produkcja@ecocontainers.com
艁ukasz Niewiadomski
+48 607 773 891
Heliodor Szcz臋sny
+48 603 708 029


ul. Ku Uj艣ciu 51
80-701 Gda艅sk

pon.-pi膮t. 7:00 – 15:00
sob.-niedz. nieczynne


Dane sp贸艂ki:
Eco Produkcja Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 13
81-061 Gdynia


Serwis ch艂odniczy 24/7

Telefon dy偶urny 24/7
+48 601 194 069


Sprzeda偶 i wynajem kontener贸w
www.ecocontainers.com

Eco Containers Gdynia
sales@ecocontainers.com
+48 588 881 798


ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia

pon.-pi膮t. 8.00-16.30
sob.-niedz. nieczynne


Eco Containers Katowice
katowice@ecocontainers.com
+48 328 886 648


ul. Gliwicka 296
43-190 Miko艂贸w

pon.-pi膮t. 8.00-16.00
sob.-niedz. nieczynne


Eco Containers Krak贸w
krakow@ecocontainers.com
+48 123 480 828


ul. Balicka 113
30-149 Krak贸w

pon.-pi膮t. 8.00-16.00
sob.-niedz. nieczynne


Eco Containers Lublin
lublin@ecocontainers.com
+48 814 679 788


ul. Chemiczna 8C
20-329 Lublin

pon.-pi膮t. 8.00-16.00
sob.-niedz. nieczynne


Eco Containers Pozna艅
poznan@ecocontainers.com
+48 616 235 658


ul. Bukowska 4, Wysogotowo,
62-081 Prze藕mierowo

pon.-pi膮t. 8.00-16.00
sob.-niedz. nieczynne


Eco Containers Szczecin
szczecin@ecocontainers.com
+48 918 228 258


ul. Micha艂a Kmiecika 18
70-809 Szczecin

pon.-pi膮t. 8.00-16.00
sob.-niedz. nieczynne


Eco Containers Warszawa
warszawa@ecocontainers.com
+48 221 089 908


Aleja Krakowska 227
05-552 艁azy

pon.-pi膮t. 8.00-18.00
sob.-niedz. nieczynne


Eco Containers Wroc艂aw
wroclaw@ecocontainers.com
+48 718 890 868


ul. D臋bowa 1
55-010 Radwanice

pon.-pi膮t. 7.30-15.30
sob.-niedz. nieczynne


Eco Containers Walencja (ESP)
ventas@ecocontainers.com
+34 692 410 646


ECO CONTAINERS VALENCIA S.L.
C/ Brac de Jardi 10, 46470 Massanassa, Valencia

pon.-pi膮t. 8.00-16.00
sob.-niedz. nieczynne


Dane sp贸艂ki:
ECO CONTAINERS VALENCIA S.L.
C/ Brac de Jardi 10, 46470 Massanassa, Valencia聽ESPA脩A
www.ecocontainers.es


map

Biuro g艂贸wne


Siedziba Sp贸艂ki

BALTICON S.A.
ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia

Godz. pracy:
pon.-pi膮t. 8.00-16.00


Sekretariat

biuro@balticon.pl

Tel.:聽+48 58 888 17 99

Dzia艂y firmy