Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

pon.-piąt. 8:00 – 16:00
sob.-niedz. nieczynne
ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia

 

foto

Wynajem kontenerów to ekonomiczny i elastyczny sposób na przechowywanie towarów i przewóz ich na dalekie odległości.
Metalowe konstrukcje zapewniają bezpieczeństwo towarom, gdyż chronią je przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.
Kontenery występują we wszystkich długościach (10’, 20’, 40’ i 45’), a także w wysokości standardowej (ok 2,3m) bądź podwyższanej o 30cm.
Zaletą kontenerów jest to iż możesz je mieć bez pozwolenia na budowę, dzięki czemu można je postawić w pożądanym miejscu.

Oferujemy wynajem:

kontenerów morskich,

kontenerów chłodniczych,

kontenerów biurowych.

Możesz je wypożyczyć na okres krótko- bądź długoterminowy – na miesiąc, pół roku, rok – tak długo, jak potrzebujesz.
W Balticon wynająć można kontenery zarówno nowe jak i używane w bardzo dobrym stanie technicznym.
Posiadamy oddziały w Gdyni, Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Lublinie i Wrocławiu, a także w Niemczech i Hiszpanii dzięki czemu działamy na terenie całej Polski, a także Unii Europejskiej oraz poza nią.

Zakup czy wynajem kontenera – co jest bardziej opłacalne?

Zarówno zakup jak i wynajem kontenera upoważnia użytkownika do posiadania go na wyłączność.

Zakup kontenera jest droższy od wynajmu dlatego ta opcja sprawdza się przy większych firmach, a także w przypadkach, kiedy kontener będzie stale używany przez dłuższy czas, bądź będzie funkcjonował jako długo stojący magazyn.

zakup czy wynajem- zmieniony rozmiar

Wynajem kontenera będzie natomiast idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw dysponujących mniejszy budżetem. Ta opcja sprawdzi się również, jeżeli będziesz chciał otworzyć działalność sezonową. Wynajęcie kontenera daje możliwość tak samo, jak w przypadku zakupu na wybór kontenera z całego asortymentu, dzięki czemu możesz dopasować go do swoich potrzeb. Nie musisz się martwić przy tym o serwis i jego konserwację, gdyż opcje te są po stronie Balticonu. Dodatkowo czas oczekiwania na wynajęty kontener jest szybszy i jest to opcja przyjazna dla środowiska.

Wynajęte kontenery morskie sprawdzają się jako mobilne magazyny, a także pomieszczenia do bezpiecznego transportu towarów.

Kontenery chłodnicze będą miały swoje zastosowanie dla małych firm gastronomicznych, a także działalności sezonowych, np. mobilnego punktu z lodami.

Zaletą ich jest autoryzowany serwis, dzięki czemu w przypadku naprawy agregatu, Balticon przeprowadzi usługę w sposób kompleksowy.

wynajem 1

Kontenery biurowe mają różnorodne zastosowanie, tym samym coraz częściej ciesząc się wynajmem.

Sprawdzają się świetnie jako kontenery na budowie, szatnie i stołówki, samodzielne biura bądź biura z przestrzenią magazynową bądź nawet małe mieszkanie.

wynajem 2

Dostawa kontenera jest możliwa na terenie całej Polski, a także Unii Europejskiej oraz poza nią.

Dostarczamy wynajęty kontener pod wskazany adres z możliwością rozładunku.

dzwig – zmieniony rozmiar

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

pon.-piąt. 8:00 – 16:00
sob.-niedz. nieczynne
ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia

Zobacz więcej

Kontenery chłodnicze

Kontenery morskie

Kontenery biurowe