Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

pon.-piąt. 8:00 – 16:00
sob.-niedz. nieczynne
ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia

 

foto

Kontener biurowy to doskonała alternatywa dla biur tradycyjnych. Znajdują swoje zastosowanie głównie na placu budowy, a także w miejscach nieoczywistych, jak pawilony handlowe czy stróżówki. Kontenery biurowe pełnią rolę nie tylko mobilnego biura, lecz także szatni czy stołówki. Są wyposażone w drzwi i okna, a także instalację elektryczną, oświetlenie i wszelkie zabezpieczenia. Kontenery w środku posiadają czyste i przyjemne wnętrze, które idealnie nadaje się do zagospodarowania pod małe biuro.  Nie wymagają także pozwolenia na budowę i powstają w dość krótkim czasie. Mogą być pojedynczym biurem bądź dzielić przestrzeń z magazynem.

Oferujemy wynajem kontenerów biurowych oraz sprzedaż kontenerów biurowych, które można następnie zaaranżować według swojego pomysłu. Dzięki odpowiednim modyfikacjom powstają z nich także większe biura piętrowe, zawierające także zaplecze sanitarne. Kontener biurowy zapewnia komfortowe warunki pracy, które nie różnią się w żaden sposób od tradycyjnego biura.

Kontener biurowy miękki

Kontener biurowy miękki 20’ posiada stalową konstrukcję i ściany zbudowane z wymiennych paneli o budowie warstwowej o zróżnicowanej izolacyjności.
Kontener biurowy wyposażony jest w okna PCV, stalowe drzwi i instalację elektryczną wraz z ogrzewaniem.

Pełni on na co dzień funkcję małego biura.

wynajem 2

Kontener biurowy strong

Kontener biurowy strong idealnie sprawdzi się jako kontener na budowę, pełniąc na niej funkcję biura czy magazynu do przechowywania wszelkich narzędzi i sprzętu a także szatnię i stołówkę.

Kontener ma 6m długości a także posiada drzwi przemysłowe, które ułatwiają załadunek. Jest on wyposażony w okna, instalację elektryczną, grzejnik oraz oświetlenie LED.

budowlany strong

Kontener Biur-Mag (kombi)

Kontener biurowo-magazynowy KOMBI to nic innego jak biuro i magazyn w kontenerze. Powstał on na bazie kontenera 20’. Cieszy się zastosowaniem w miejscach, gdzie wymagana przestrzeń biurowa jest niewielka, lecz potrzebny jest magazyn. Każda z części posiada osobne wejście i jest w odpowiedni sposób zabezpieczona przed działaniem warunków atmosferycznych. Część biurowa jest wyposażona w instalację elektryczną dzięki czemu jest w pełni gotowa do użytkowania.

kombi 1

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

pon.-piąt. 8:00 – 16:00
sob.-niedz. nieczynne
ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia

Zobacz więcej

Sprzedaż kontenerów

Wynajem kontenerów