Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

pon.-piąt. 8:00 – 16:00
sob.-niedz. nieczynne
ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia

 

foto

Sprzedaż kontenerów na całym świecie cieszy się coraz większą popularnością. W obecnych czasach nabycie kontenera jest bardzo opłacalne, gdyż jego koszt jest o wiele tańszy niż chociażby postawienie magazynu. Posiadanie własnego kontenera na wyłączność pozwala także na otworzenie np. działalności sezonowej jak punkt gastronomiczny.

Kontenery morskie to stalowe konstrukcje w kształcie prostopadłościanu, które służą do przewożenia towarów po całym świecie. Mają zastosowanie zarówno w transporcie morskim jak i lądowym. Oprócz tego, że kontenery morskie służą głównie do transportu towarów, to same w sobie sprawdzają się idealnie także jako przestrzeń magazynowa.

Główną zaletą kontenera morskiego jest to, że nie wymaga pozwolenia na budowę. Dzięki temu można go postawić na dowolnym terenie. Dodatkowo ich metalowa konstrukcja chroni przed warunkami atmosferycznymi, a także przed niektórymi uszkodzeniami, co sprawia, że są głównym wyborem przy przewożeniu wszelkiego rodzaju towarów.

W Balticon oferujemy sprzedaż:

kontenerów morskich,

kontenerów biurowych,

kontenerów chłodniczych.

Dostępne mamy różne wymiary oraz rodzaje kontenerów – oferujemy sprzedaż nowych kontenerów, a także kontenerów odnowionych i używanych. Dzięki temu użytkownik może dostosować do swoich potrzeb zarówno rozmiar kontenera jak i jego wygląd.

Sprzedaż kontenerów odbywa się w oddziałach Balticon w całej Polsce. Oferujemy wszystkie typy kontenerów. Posiadamy w swej ofercie kontenery morskie i chłodnicze w standardowych wymiarach –  6 i 12 metrowe (20 i 40 stopowe), a także kontenery biurowe, budowlane, magazynowe, podwyższane, izolowane, open top, modyfikowane oraz kontenery specjalnego przeznaczenia, np. flat rack

sprzedaz 02 – zmieniony rozmiar

Interesuje Cię zakup kontenera? Skontaktuj się z naszymi doradcami i wskaż docelową lokalizację kontenera, a następnie otrzymasz ofertę na interesujący Cię produkt.

Nasi specjaliści są dla Ciebie dostępni w oddziałach w całej Polsce.

sprzedaż-wynajem – zmieniony rozmiar

Dostawa kontenera przebiega na terenie całej Polski a także Unii Europejskiej i poza nią.

Mamy również możliwość dostawy z rozładunkiem. Dzięki temu masz pewność, że zakupiony kontener dostarczymy do Ciebie w wyznaczone miejscu i w odpowiednim terminie.

dzwig – zmieniony rozmiar

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

pon.-piąt. 8:00 – 16:00
sob.-niedz. nieczynne
ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia

Zobacz więcej

Modyfikacje

Wynajem kontenerów chłodniczych

Kontenery morskie

Kontenery biurowe