Kontenery przemysłowe

Kontenery przemysłowe to kontenery zmodyfikowane pod potrzeby przemysłu m.in. biznes, służby i wojska oraz instytuty badawcze.

W zależności od branży są one indywidualnie modyfikowane pod względem przestrzeni, wielkości i wyposażenia.

Dotychczasowe realizacje:

Magazyn gazów technicznych

Wykonany z kontenera 40’ został zaprojektowany z oparciu o normy i przepisy zwiazanie z bezpiecznym przechowywaniem gazów oraz substancji palnych.

Magazyn cieczy

Magazyn cieczy to zestaw kompatybilnych kontenerów 40HC, dostosowanych konstrukcją do przechowywania zbiorników o dużej masie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, zbiorniki są przechowywanie w bezpieczny i ergonomiczny sposób.

Magazyny Self Storage

Magazyny self storage dostępne są w różnorodnych wariantach rozmiarowych i pojemnościowych. Pozwalają na samodzielne przechowywanie towarów.

Bank energii

Mobilny bank energii to odpowiedź na wymagania dzisiejszych czasów. Uzbrojony w aparaturę służąca do przechowywania energii, jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich ceniących sobie oszczędność i ekologię. Kontener wyposażony jest w instalację elektryczną oraz klimatyzację.

Strzelnica

Kontener pod strzelnice został wykonany z 40’ kontenera morskiego. Wyodrębniono w nim 10 stanowisk strzeleckich zamykanych na roletę, a także został wyposażony w instalację elektryczną, oświetleniową i wentylacyjną. Kontener jest zaizolowany oraz wygłuszony dedykowaną pianką akustyczną.

Magazyn broni

Magazyny broni zostały wykonane z kontenera 40’ o zwiększonej grubości poszycia zewnętrznego. Kontener został wyposażony w instalację przeciwpożarową oraz zabezpieczony antywłamaniowo. Posiada także klimatyzację i instalację elektryczną. Podłoga posiada właściwości antypoślizgowe.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

pon.-piąt. 8:00 – 16:00
sob.-niedz. nieczynne
ul. Tadeusza Wendy 15
81-341 Gdynia

Zobacz więcej

Modyfikacje

Kontenery biurowe

Kontenery gastronomiczne

Kontenery sanitarne

Kontenery Eco House

Akcesoria dedykowane do kontenerów